Informacija o cijeni usluga produženog boravka

Poštovani roditelji korisnika usluga produženog boravka obavještavamo vas da je Školski odbor donio Odluku o visini naknade za usluge produženog boravka za mjesec septembar. Cijena usluga  za mjesec septembar  je ostala ista kao u ranijem periodu i iznosi 200,00 KM. U toku je procedura usvajanja novog Pravilnika o vlastitim prihodima, te će nakon toga biti utvrđena nova cijena usluga u skladu sa smjernicama koje je donijelo Ministarstvo za odgoj i obrazovanje Kantona Sarajevo. Ugovori o korištenju usluga za mjesec septembar će biti dostavljeni roditeljima tokom tekuće sedmice ( 04.09.-08.09.2023.godine).

Uplate je potrebno izvršiti do 10.og u mjesecu.

Molimo roditelje učenika korisnika usluga produženog boravka da blagovremeno izmiruju svoje obaveze budući da produženi boravak funkcionira na principu samofinansiranja i od redovnih uplata ovisi izmirenje obaveza škole prema radnicima i dobavljačima.

Sve detaljnije informacije o radu produženog boravka možete dobiti putem e.mail adrese: produzeni.boravak23@osvs.edu.ba

U prilogu uplatnica za usluge produženog boravka naše škole.

Unaprijed hvala za razumjevanje