Obavještenje za učenike i roditelje učenika osmog razreda

Od strane DZ “Cntar” obavješteni smo da će biti organizovan sistematski pregled i vakcinacija učenika VIII odjeljenja u utorak 30.04.2024. god. u periodu od 8-12h. Molim Vas obavijestite roditelje učenika da dovedu djevojčice od 8-10h a dječake od 10-11:45h. potrebno je ponijeti zdravstvenu knjižicu i karton vakcinacija. Učenici i roditelji koji eventualno ne mogu doći u navedenom terminu na sistemtaski pregled i vakcinaciju isti mogu obaviti svakim radnim danom od 8 do 11 sati na školskom odjeljenju DZ “Centar”. Učenici prije sistematskog pregleda borave na nastavi i poslije obavljenog sitematskog pregleda se vraćaju na nastavu. U slučaju bilo kakvih indikacija nakon vakcinacije učenici će postupiti po uputama ljekara..