Obavještenje o početku nastave u školskoj 2023/2024.godini

U skladu sa Nastavnim kalendarom koji je donijelo Ministarstvo za odgoj i obrazovanje Kantona Sarajevo nastava u novoj školskoj 2023/2024.godini počinje u petak 01.09.2023.godine.
Početak nastave za učenike od II do IX razreda je u 8,00 sati. Nastava će se realizirati u okviru dva školska časa, prvi čas učenici imaju sa učiteljima i razrednicima.
Produženi boravak škole počinje sa radom u petak 01.09.2023.godine. Prijavu za korištenje usluga produženog boravka možete izvršiti na e-mail adresu: produzeni.boravak23@osvs.edu.ba.
Svečani prijem prvačića je planiran za popodnevne sate istoga dana u dvorištu škole.
Aktivnosti prijema prvačića počinju u 15 sati i 45 minuta, a za 16 sati i 30 minuta planirana je kratka školska priredba i obraćanje zvanica. Nakon toga, prvačići sa svojim učiteljicama imaju svoj prvi školski čas.
Napominjemo da će svi učenici od I do IX razreda dobiti udžbenike na korištenje, tako da roditelji učenika nemaju obavezu da kupuju i nabavljaju iste.
Naši prvačići će uz to dobiti ruksake i školski pribor poklon Općine Centar.
Sretno svima