Kako sam proveo zimski raspust

Školski konkurs za najuspješniju fotografiju, video snimak i likovni rad na temu”Kako sam proveo zimski raspust”
Pozivamo sve zainteresirane učenike da nam dostave svoje fotografije, video snimke i likovne radove koji se odnose na njihove aktivnosti, događaje i doživljaje sa zimskog raspusta.
Za najzanimljive radove, radove koji dobiju najviše podrške svih pratilaca profila i stranice naše škole, osigurane su zanimljive nagrade.
Svoje radove možete dostaviti u inbox našeg profila i stranice, na e-mail adrese škole ili lično putem učiteljica, razrednica i stručnih radnika škole. Podjelite sa svojim drugarima i svima nama zanimljive i lijepe trenutke sa zimskog raspusta.
Fotografije, video snimke i likovne radove možete dostaviti do 17.02.2023.godine. Pravo učešća imaju svi učenici naše škole.