Upis u knjigu žalosti u Ambasadi Republike Turkiye

U povodu velike tragedije uslijed razornih zemljotresa koji su pogodili Republiku Turkiye i Siriju učenici trećeg razreda naše škole sa svojom učiteljicom i roditeljima učenika posjetili su Ambasadu Republike Turkiye i upisali se u knjigu žalosti. Domaćin, nam je bio ataše/savjetnik za obrazovanje pri turskoj ambasadi Dr. Faruk Berat Akçeşme. U pratnji učenika su bile i roditeljke Jaramaz Dijana i Jašar Minela. Prenosimo poruku domaćina: “Hvala Vama svima sto ste dosli🌹 Uskoro cemo i mi Vama doci u posjetu i nadamo se nekim zajednickim aktivnostima, hvala Vam jos jednom.”Mali znak pažnje i podrške našim prijateljima iz čistih i velikih dječijih srca. Hvala učenicima, roditeljima učenika i učiteljici Mujesiri, ponosni smo na njih.