Obilježavanje godišnjice 105. motorizovane brrigade Armije BiH

U povodu obilježavanja 30 godišnjice formiranja 105. motorizovane brigade Armije Bosne i Hercegovine održana je svečana sjednica Općinskog vijeća Centar Sarajevo. Na svečanoj sjednici su pročitani i najuspješniji literarni radovi učenika osnovnih škola. Naša učenica Karić Ajna je osvojila drugu nagradu za svoj literarni rad. Ponosni smo na našu Ajnu, njen izuzetan rad i nastup na svečanoj sjednici gdje je bez trunke treme pročitala svoj rad pred brojnim zvanicama. U školi su održani historijski časovi u povodu godišnjice formiranja 105. motorizovane brigade Armije Bosne i Hercegovine, te školski literarni konkurs sa još nekoliko izuzetnih literarnih radova. Hvala našim vrijednim učenicima i nastavnicima na uloženom trudu, hvala boračkim udruženjima i Općini Centar na čuvanju kulture sjećanja na historijske dane i naše najveće heroje.
Prikaz s rešetkom
Feed View