OBAVJEŠTENJE – DAN NEZAVISNOSTI

Obavještavamo sve učenike, roditelje učenika i nastavnice/nastavnike da če u skladu sa Nastavnim kalendarom i Izmjenama nastavnog kalendara doći do promjene u redovnom odvijanju nastave. Ponedjeljak 28.02.2022.godine je nenastavni dan, a utorak 01.03.2022.godine je Dan nezavisnosti – neradni dan. Nastava se redovno nastavlja u srijedu 02.03.2022.godine ali po rasporedu od ponedjeljka. Ova izmjena rasporeda za srijedu 02.03.2022.godine odnosi se na sve škole u Kantonu Sarajevo.
Dan nezavisnosti će zbog epidemiološke situacije biti obilježen u školi svečanom akademijom putem školskog razglasa u petak 25.02.022.godine, te putem školske web i Facebook stranice kroz prigodne video materijale koji će biti dostupni 01.03.2022.godine.
Svim učenicima, roditeljima učenika, radnicima škole i svim građanima upućujemo srdačne

čestitke

u povodu Dana nezavisnosti sa iskrenim željama za prosperitet naše jedine domovine Bosne i Hercegovine uz želje za dobro zdravlje, porodičnu sreću i mir u cijelom svijetu.