Obavještenje – Dan učitelja

Obavještavamo sve učenike i roditelje učenika da je petak 04.10.2024.godine nenastavni dan i da neće biti realizirana redovna nastava. Budući da je nanastavni dan neće raditi ni produženi boravak škole. Nastava se redovno nastavlja u ponedjeljak 07.1.2024.godine prema važećim rasporedima.
Koristimo se prilikom da svim učiteljima, natavnicima, prosvjetnim radnicima i svima koji se bave odgojanjem, obrazovanjem i poučavanjem djece uputimo srdačne čestitke sa iskrenim željama za dobro zdravlje, porodičnu sreću i uspjeh u životu i radu. Nadamo se da će svi učitelji i nastavnici ustrajati u misiji odgajanja i obrazovanja novih generacija učenika jer je sretno i zadovoljno dijete najveći uspjeh svakog učitelja i nastavnika. Iskreni dječiji osmijeh nema cijenu.