ŠKOLSKI KALENDAR – OBILJEŽAVANJE BAJRAMA

Obavještavamo sve učenike, roditelje učenika i radnike škole da će u skladu sa Školskim/Nastavnim kalendarom za školsku 2023/2024.godini doći do izmjene u redovnom odvijanju nastave . U srijedu 10.04.2024.godine je Bajram koji je označen kao neradni dan i nastava neće biti realizirana. S obzrom da neće biti realizirana nastava podrazumjeva se da u srijedu 10.04.2024.godine neće raditi produženi boravak škole.Nastava se redovno nastavlja u četvrtak 11.04.2024.godine prema redovnim rasporedima za sva odjeljenja. Odjeljenja predmetne nastave su do kraja sedmice na online nastavi i ista izmjena se odnosi i na online nastavu.

Svim učenicima, roditeljima učenika, radnicima škole i građanima naše domovine Bosne i Hercegovine  islamske vjeroispovijesti upućujemo srdačne čestitke u povodu kaja mjeseca Ramazana i dolaska mubarek Bajrama sa iskrenim željama za dobro zdravlje, porodičnu sreću i lijepo bajramsko druženje sa svojom rodbinom, prijateljima i komšijama.