Obilježavanje Dana nezavisnosti

U skladu sa Školskim kalendarom a vezano za obilježavanje Dana nezavisnosti Bosne i Hercegovine doći će do izmjene u redovnom odvijanju nastave na način da nastava neće biti realizovana u petak 01.03.2024.godine. Nastava se redovno nastavlja u ponedjeljak 04.03.2024.godine u školskom objektu po redovnim rasporedima.

U skladu sa Godišnjim programom rada škole Dan nezavisnosti ćemo obilježiti školskom priredbom . Priredba će biti održana u četvrtak 29.02.2024.godine u muzičkoj sali škole sa početkom u 10 sati.

Pozivamo sve roditelje učenika i građane da nam se pridruže na našoj školskoj priredbi koju su pripremili naši učenici i nastavnici.

Koristimo se prilikom da svim Bosancima i Hercegovcima čestitamo Dan nezavisnosti sa iskrenim željama za mir i prosperitet naše jedine domovine Bosne i Hercegovine.