Početak nastave u drugom polugodištu školske 2023/2024.godine

Nastava u drugom polugodištu školske 2023/2024.godine počinje u ponedjeljak 29.01.2024.godine.

Obavještavamo vas da će se u periodu od 29.1. do 31.1. 2024. godine u vremenu od 7:30 do 9:30 sati  u svim osnovnim školama održati  održati štrajk upozorenja prosvjetnih radnika Kantona Sarajevo. .

Redovna nastava se nastavlja od početka trećeg časa po redovnim rasporedima.

Roditelji koji nemaju mogućnost da djecu zbrinu u vremenu trajanja štrajka upozorenja  mogu dovesti djecu u školu gdje će boraviti pod nadzorom radnika škole do početka trećeg časa.

U slučaju bilo kakve promjene vezano za štrajk upozorenja prosvjetnih radnika blagovremeno ćete biti obavješteni.

Uz iskrene želje za uspješan početak i tok drugog polugodišta školske 2023/2024.godine pozivamo vas na zajednički rad i saradnju u najboljem interesu učenika naše škole.

Idemo zajedno malim koracima ka visokim ciljevima usvajanja novih znanja, vještina i nadamo se zavidnom uspjehu na kraju školske godine.

Hvala na podršci i razumijevanju.