Dan državnosti

U sklopu obilježavanja Dana državnosti učenici naše škole u pratnji direktora škole su sudjelovali u programu obilježavanja Graske uprave Sarajevo. Prva aktivnost je bila odavanje počasti na Spomen obilježju ubijenoj djeci opkoljenog Sarajeva. Nakon polaganja cvijeća i odavanja počasti uslijdila je šetnja gradskim ulicama učenicima osnovnih i srednjih škola i predstavnicima škola sa Gradonačelnicom i njenim saradnicima. Poslije defilea gradskim ulicama i zajedničke fotografije na Baščaršiji uslijedilo je prigodno druženje u Vijećnici gdje se učenicima i svim okupljenim obratila Gradonačelnica Benjamina Karić. Zahvaljujemo se Gradonačelnici i Gradskoj upravi Sarajevo na pozivu i lijepom druženju u izuzetnom ambijentu. Sve pohvale za naše učenike koji su na prohladnom vremenu dostojanstveno obilježili Dan državnosti.