Obilježavanje Dana državnosti

U skladu sa Godišnjim programom rada škole u petak 24.11.2023.godine školskom priredbom će biti obilježen Dan državnosti Bosne i Hercegovine. Školska priredba će se održati u muzičkoj sali sa početkom u 10 sati. U vezi sa obilježavanjem Dana državnosti i održavanjem školske priredbe nastava će u petak 24.11.2023.godine biti skraćena na način da će čas trajati 30 minuta. Ova izmjena u odvijanju nastave važi i za učenike koji su na online nastavi.
Koristimo se prilikom da vas pozovemo da se pridružite našoj školskoj priredbi na kojoj ćemo zajedno slaviti našu domovinu Bosnu i Hercegovinu.
Svim, učenicima, roditeljima učenika, radnicima škole, sugrađanima i svim Bosanscima i Hercegovcima upućujemo srdačne čestitke u povodu Dana državnosti Bosne i Hercegovine sa iskrenim željama za boljitak i prosperitet naše domovine.
Neka živi naša domovina Bosna i Hercegovina