Posjeta MInistrice Naida Hota Muminović našoj školi

U srijedu 06.09.2023.godine našu školu je posjetila Ministrica za odgoj i obrazovanje Kantona Sarajevo Naida Hota Muminović i predsjedavjući Općinskog vijeća Centar Sejad Đozo. Naši dragi gosti su se upoznali sa aktuelnostima vezano za početak nove školske godine i sa realiziranim projektima u okviru priprema školskog objekta za novu školsku godinu. Uvažena Ministrica je najavila skori početak radova na projektu sanacije klizišta koji će voditi Zavod za izgradnju Kantona Sarajevo, te dalje aktivnosti na izgradnji nove fiskulturne sale sa pratećim prostorijama u skladu sa Sporazumom koje je potpisalo Ministarstvo za odgoj i obrazovanje sa Općinom Centar i Zavodom za izgradnju Kantona Sarajevo. Predsjedavajući Općinskog vijeća Centar Sejad Đozo je izrazio svoje zadovoljstvo svim aktivnostima koje su realizirane u školi i najavio dalju podršku radu naše škole. Direktor škole je upoznao goste sa provedenim projektima i aktivnostima u školi, zahvalio se za posjetu i podršku radu škole . Nakon obilaska škole, školske kuhinje i kratkog druženja sa učenicima i radnicima direktor škole je gostima uručio zahvalnice za doprinos radu škole. Ministrica Naida Hota Muminović i predsjedavajući OV Centar Sejad Đozo su na kraju svoje posjete učenicima i radnicima škole poželjeli sretnu i uspješnu novu školsku godinu.