Prijave za korištenje usluga produženog boravka naše škole

Škola i ove školske godine nudi usluge produženog boravka za učenika od I do V razreda.

Produženi boravak naše škole radi po utvrđenom planu i programu i organizovan je kroz dvije heterogene grupe učenika. Mlađa grupa obuhvata učenike prvih i drugih razreda, a starija učenike trećih, četvrtih i petih razreda.

Pored adekvatnog prostora za rad i boravak učenika obezbjeđena je i ishrana učenika u skladu sa važećim Pravilnikom o ishrani učenika u školi (doručak, ručak, užina).

Cijena usluga produženog boravka za  školsku 2023/2024.godine će se utvrditi do početka školske godine o ćemu ćete biti blagovremeno obavješteni.

Zbog utvrđivanja broja korisnika i organizacije rada neophodno je da se izvrši prijava na e-mail adresu: produzeni.boravak23@osvs.edu.ba

Potrebne je dostaviti samo ime i prezime učenika, te razred koji pohađa.