Obavještenje – Kraj nastave u školskoj 2022/2023.godini

U utorak 13.06.2023.godine završava se nastava u školskoj 2022/2023.godini. Molimo sve učenike da na vrijeme izmire obaveze prema školi (vraćanje udžbenika, knjiga lektire, sportske opreme, opreme za hor i ostale sekcije, izmirivanje obaveza za dječiju štampu i slično.).
Podjela uvjerenja za učenike prvih razreda je u ponedjeljak 19.06.2023.godine u 10 sati.
Podjela svjedoćanstava i ostale dokumentacije za učenike devetog razreda je u ponedjeljak 19.06.2023.godine u 12 sati.
Podjela uvjerenja za odjeljenja od drugog do osmog razreda je u petak 23.06.2023.godine u 10 sati.
Našim maturantima želimo puno uspjeha na eksternoj maturi i upisu u srednje škole, a svim učenicima želimo ugodan ljetni raspust, dobro zdravlje i mnogo lijepih doživljaja i događaja u toku raspusta. Roditeljima učenika se zahvaljujemo za saradnju u ovoj nastavnoj godini, te se nadamo da će našim učenicima omogućiti kreativan ljetni raspust sa dosta odmora, malo učenja i ponavljanja.
Školsko zvono će se ponovo oglasiti početkom mjeseca septembra kada će se napuniti naše školske klupe.
Do tada odmarajte dragi učenici.
Ljetni raspust može da počne….
Sve reakcije:

Merima Lendo