Šetnja sa maturantima

U utorak 06.06.2023.godine u povodu završetka nastave za učenike devetih razreda biće upriličena šetnja sa maturantima u organizaciji Općine Centar Sarajevo. Okupljanje učesnika u 12 sati ispred zgrade Općine Centar, zatim šetnja prema Narodnom pozorištu gdje će biti organizovan adekvatan program za maturante. Sa maturantima će šetati Načelnik Općine Centar i članovi općinske administracije.Program ispred Narodnog pozorišta traje do 14 sati.  Svi učenici trebaju doći u bijelim majicama. Za našu školu okupljanje je planirano za 11 sati i 30 minuta ispred škole. Polazak prema Općini u 11 sati i 45 minuta. Strogo je zabranjena upotreba pirotehničkih sredstava i donošenje predmeta koji na bilo koji način mogu ugroziti učesnike manifestacije.

Pozivamo sve roditelje učenika, rodbinu i prijatelje škole nam se pridruže u zajedničkoj šetnji sa našim maturantima.