Važno obavještenje

U četvrtak 27.04.2023.godine u našoj školi će se održati Općinsko takmičenje iz Historije Bosne i Hercegovine. S obzirom na veći broj prijavljenih ekipa i posjetilaca škole, te u skladu sa Uputstvom o organizaciji takmičenja i prostornim potrebama za isto direktor škole je donio Odluku da učenici predmetne nastave u četvrtak 27.04.2023.godine nastavu realizuju na online način putem školske platforme. Odluka je donešena u cilju što bolje organizacije takmičenja bez ometanja samog takmičenja ili nastave, te iz bezbjednosnih razloga zbog većeg protoka učenika i odraslih osoba u školi.
Učenici razredne nastave svoju nastavu realizuju u školskom objektu, produženi boravak radi bez ikakvih izmjena.
U petak 28.04.2023.godine nastava za sve učenike se realizuje u školskom objektu po redovnim rasporedima.
Svim ekipama i takmičarima osnovnih škola sa područja Općine Centar i njihovim nastavnicima želimo dobrodošlicu u našu školu i mnogo uspjeha na takmičenju.