OBILJEŽAVANJE DANA DRŽAVNOSTI

U povodu Dana državnosti naše domovine Bosne i Hercegovine u četvrtak 24.11.2022.godine će se održati školska priredba u muzičkoj sali škole sa početkom u 10 sati. Pored školske priredbe, u svim odjeljenjima na redovnoj i online nastavi biće održani historijski časovi u povodu Dana državnosti. Na školskoj priredbi planirano je prisustvo svih učenika iz razredne nastave, učenici predmetne nastave su na online nastavi. Školskoj priredbi mogu prisustvovati roditelji učenika i svi zainteresirani uz uvažavanje prostornih mogućnosti školske muzičke sale. Prvi redovi muzičke sale su rezervisani za naše najmlađe učenike (prvačiće. i učenike drugih razreda). Zbog održavanja školske priredbe u četvrtak 24.11.2022.godine nastava će biti skraćena na način da će čas trajati 30 minuta. Ova izmjena u dužini trajanja časova odnosi se na redovnu nastavu u školskom objektu i na online nastavu za učenike predmetne nastave. U skladu sa Nastavnim kalendarom petak 25.11.2022.godine je neradni dan. Nastava se redovno nastavlja u ponedjeljak 28.11.2022.godine prema važećim rasporedima.
Koristimo se prilikom sa svim našim učenicima, roditeljima učenika, radnicima škole i svim dobrim ljudima koji u srcu nose našu jedinu domovinu Bosnu i Hercegovinu uputimo srdačne čestitke u povodu Dana državnosti sa iskrenim željama za mir, sreću, blagostanje i prosperitet naše domovine.
Neka živi vječno naša domovina Bosna i Hercegovina