Obavještenje – Kraj prvog polugodišta u školskoj 2021/2022.godini

Obavještavamo sve učenike, roditelje učenika i nastavnice/nastavnike da se u petak 31.12.2021.godine završava nastava u prvom polugodištu školske  2021/2022. godine. U petak 31.12.2021.godine nastava će biti skraćena na način da će čas trajati 30 minuta, nastava se realizuje po redovnom rasporedu. U okviru realizacije nastave učitelji i razrednici, te predmetni nastavnici će na adekvatan i prigodan način omogućiti učenicima da obilježe Dan dječije radosti i kraj nastave u prvom polugodištu. Svečana akademija putem školskog razglasa  u povodu Dana dječije radosti je  u petak 31.12.2021.godine u 8 sati i 35 minuta (drugi čas)   Podjela uvjerenja  za sva odjeljenja naše škole je u srijedu 12.01.2022.godine po slijedećem rasporedu: Razredna nastava – 10 sati, Predmetna nastava – 10 sati i 30 minuta. Nastava u drugom polugodištu počinje 31.01.2022.godine.

Svim učenicima, roditeljima, učenike, radnicima škole i svim građanima naše domovine upućujemo srdačne čestitke u povodu nastupajuće nove 2022.godine sa iskrenim željama za dobro zdravlje, porodičnu sreću, mir,  uspjeh na ličnom i društvenom planu, te prosperitet naše jedine domovine Bosne i Hercegovine.

Našim dragim učenicima želimo ugodan i kreativan odmor u toku zimskog raspusta uz napomenu da uz odmor, rekreaciju i zimske radosti pročitaju nešto lijepo, naslikaju lijepi likovni rad, napišu lijepu priču, naprave lijepu fotografiju. Raspust može da počne….