OBAVJEŠTENJE – PETAK 24.12.2021.GODINE NENASTAVNI DAN

Obavještavamo sve učenike, roditelje učenika i nastavnice/nastavnike da je u skladu sa Odllukom o izmjeni Odluke o školskom kalendaru za školsku 2021/22. godinu koju je donijelo Ministarstvo za odgoj i obrazovanje petak 24.12.2021.godie označen kao nenastavni dan i taj dan neće biti realizovana nastava. Nastava se nastavlja u ponedjeljak 27.12.2021.godine prema redovnim rasporedima časova. Rad produženog boravka za petak 24.12.2021.godine odvija se neometano, u skladu sa potrebama korisnika usluga produženog boravka.

Svim učenicima, roditeljima, učenike, radnicima škole i svim građanima katoličke vjeoispovijesti upućujemo srdačne čestitke u povodu nastupajućeg blagdana Božića, sa iskrenim željama da dobro zdravlje, obiteljsku sreću i dobro blagdansko raspoloženje.