Tužna vijest za našu školu

Poštovani prijatelji naše škole, sa tugom vas obavještavamo da je naša dugogodišnja direktorica Hasković Hasiba preselila na ahiret u ponedjeljak 13.12.2021.godine. Dženaza će se obaviti u srijedu 15.12.2021.godine u 13 sati i 30 minuta na Gradskom groblju Bare.

Sa tugom i  poštovanjem se opraštamo od naše dugogodišnje direktorice  Bibe iznenađeni njenim iznenadnim  odlaskom. Nećemo zaboraviti njen veliki angažman za našu školu, naše učenike i radnike škole,  nećemo zaboraviti njenu plemenitost i snagu. Bila je veliki borac i veliki prijatelj.

Sa osjećajima tuge, poštovanja i zahvalnosti čuvat’ će se sjećanje na našu direktoricu Hasković Hasibu Bibu ponosni što smo je poznavali i što smo bili njeni saradnici.

Molimo dragog Boga da joj se smiluje i uvede je u dženet, a porodici i prijateljima da snage  i sabura.