OBILJEŽAVANJE DANA DRŽAVNOSTI

Obavještavamo sve učenike, roditelje učenika i nastavnice/nastavnike da će u skladu sa Odllukom o izmjeni Odluke o školskom kalendaru za školsku 2021/22. godinu doći do izmjene u redovnom odvijanju nastave. Nastava se neće realizovati u četvrtak 25.11.2021.godine i u petak 26.11.2021.godine. U petak 26.11.2021.godine shodno Obavijesti Ministarstva za odgoj i obrazovanje radi produženi boravak škole za korisnike usluga. Nastava se redovno nastavlja u ponedjeljak 29.11.2021.godine prema važećim rasporedima. U školi će nizom aktivnosti biti obilježen Dan državnosti uz učešće većeg broja učenika i nastavnika. Za Dan državnosti organiziramo školsku priredbu koja će se održati u srijedu 24.11.2021.godine u 10 sati u muzičkoj sali škole. Priredba je namjenjena za učenike prvih i drugog razreda zbog poštivanja epidemioloških mjera, a program su pripremili učenici i nastavno osoblje škole. Prisustvo roditelja učenika na školskoj priredbi nije dozvoljeno zbog poštivanja epidemioloških mjera.

Koristimo se prilikom da svim našim učenicima, roditeljima učenika, radnicima škole, prijateljima škole i svim građanima naše domovine uputimo srdačne čestitke u povodu Dana državanosti sa iskrenim željama za prosperitet naše domovine i svih njenih građana u miru, zdravlju i veselju. Neka nam naša domovina Bosna i Hercegovina vječno živi.