Online nastava za predmetnu nastavu 22.11.2021. – 03.12.2021.godine

Obavještavamo sve učenike predmetne nastave (VI –IX razreda), roditelje učenika i nastavnice/nastavnike da će se u skladu sa Godišnjim programom rada škole i u skladu sa članom 36 stav (4). Zakona o osnovnom odgoju i obrazovanju u periodu od 22.11.2021.godine do 03.12.2021.godine realizovati online nastava za učenike predmetne nastave. Dvije sedmice online nastave za predmetnu nastavu se realizuju u prvom, a dvije sedmice online nastave u drugom polugodištu. Raspored časova, dužina trajanja časova, mali i veliki odmori su isti kao za nastavu u školskom objektu. Za vrijeme online nastave nisu planirane pismene provjere znanja i nema ocjenjivanja shodno važećim propisima. Molimo učenike da provjere svoje račune na platformi Office 365 i u slučaju eventualnih problema sa logovanjem da se obrate direktoru škole. Učenici koji nemaju adekvatnu opremu za online nastavu mogu se obratiti direktoru škole radi eventualnog posuđivanje školske opreme za online nastavu koju će dobiti na revers i uz obavezu da se ista vrati po okončanju online nastave. Molimo nastavnice i nastavnike da provjere svoje grupe i timove na platformi i da izvrše ažuriranje istih. Nastavnice i nastavnici svoje radne obaveze u online nastavi izvršavaju iz školskog objekta.

Za sva ostala pitanja učenici, roditelji učenika i nastavno osoblje se mogu obratiti direktoru škole.