Sportske igre mladih

U utorak 24.09.2024.godine učenici od drugog do petog razreda učestvuju na sportskoj manifestaciji “Sportske igre mladih”. Manifestacija će se održati u dvorani Mirza Delibašić sa početkom u 10 sati. Svi učenici i svako odjeljenje učestvuje u sportskim igrama na način da imaju ekipu za igru graničar(između dvije vatre) i trčanje na 60 metara (dječak i djevojčica). Svi navijaju za svoje odjeljenje i svoju školu. Polazak ispred škole u pratnji učiteljica i odgovornih osoba u 9 sati i 30 minuta. Organizatori su obezbjedili majice za učenike drugih razreda, te sokove i slatkiše na manifestaciji. Biće veliki broj volontera koji će pomoći učiteljicama u praćenju učenika. Manifestacija će se završiti do 14 sati, učenici će po završetku manifestacije u koloni sa učiteljicama doći pred školu. Poželjno je da učenici naprave zastavice ili plakate za našu školu koje će koristiti za navijanje. Pozivamo sve roditelje i prijatelje škole da podrže naše učenike na ovoj manifestaciji.