Sekcije

SLOBODNE AKTIVNOSTI U ŠKOLSKOJ 2015/2016. GODINI

 

 
PREZIME I IME NASTAVNICE / KA SLOBODNA AKTIVNOST   – SEKCIJA TERMIN ODRŽAVANJA UZRAST UČENIKA
ABDULOVIĆ AIDA MALA DRAMSKA SEKCIJA PONEDJELJAK 11,35-12,20 SATI ( V ČAS) I-V RAZRED
ABDULOVIĆ AIDA PLANINARSKA SEKCIJA PO DOGOVORU PO DOGOVORU
ĆATOVIĆ ESMA DRAMSKO-RECITATORSKA SEKCIJA UTORAK 12,25-13,10 SATI ( VI ČAS) VI-IX RAZRED
FIŠO HANUMICA FOLKLORNA SEKCIJA UTORAK 12,25-14,00 ( VI-VII ČAS) II – IX RAZRED
FIŠO HANUMICA CRVENI KRIŽ I NUS PO DOGOVORI I-IX RAZRED
RAMOVIĆ EMINA MAGIC ENGLISH – RECITATORSKA PETAK 13,15-14,00 SATI IV-VI RAZERED
OMERAGIĆ NEDŽMIJA RITMIKA I PLES UTORAK 11,35-12.20 SATI ( V ČAS) II – V RAZRED
ZIMIĆ ASMIR TEHNIČKO-SAOBRAĆAJNA SEKCIJA PONEDJELJAK 13,15- 14,00 SATI V-IX RAZRED
TANDIR HAJRIJA MALA LIKOVNA PONEDJELJAK 11,35-12,20 SATI (V ČAS) I – V RAZRED
TANDIR HAJRIJA MALA NOVINARSKA SEKCIJA PONEDJELJAK 12,25-13,10 SATI ( VI ČAS) I – VI RAZRED
RAVLIĆ VEDRAN EKOLOŠKA SEKCIJA ČETVRTAK 13,15-14,00 SATI VI-IX RAZRED
POHARA SANELA PRVA POMOĆ PETAK 13,15-14,00 SATI VI-IX RAZRED
SALČINOVIĆ SENKA ŠAHOVSKA SEKCIJA PETAK 11,35-12,20 SATI ( V ČAS) I-V RAZRED


 

 

SLOBODNE AKTIVNOSTI U ŠKOLSKOJ 2015/2016. GODINI

 

PREZIME I IME NASTAVNICE / KA SLOBODNA AKTIVNOST   – SEKCIJA TERMIN ODRŽAVANJA UZRAST UČENIKA
OMERAGIĆ ADIS NOGOMETNA/FUDBALSKA SEKCIJA ČETVRTAK 13,15-14,00 SATI VI-IX RAZRED
OMERAGIĆ ADIS ODBOJKAŠKA SEKCIJA ČETVRTAK 14,00-14,45SATI VI-IX RAZRED
KAPELETI SNJEŽANA VOKALNA GRUPA – HOR PONEDJELJAK 13,15-14,00 SATI

SRIJEDA 11,35-12,20 SATI

VI-IX RAZRED

 

II-V RAZRED

BJELOGLAV NERMINA MALA RECITATORSKA ČETVRTAK V ČAS I-V RAZRED
BJELOGLAV NERMINA MALA EKOLOŠKA UTORAK V ČAS I-V RAZRED
ABAZOVIĆ JASMINA CIVITAS SRIJEDA 13,15-14,00 SATI IX RAZRED
ĐULIĆ-AGIĆ AIDA LIKOVNA SEKCIJA SRIJEDA V ČAS VI-IX RAZRED
BEGIĆ ADIN INFORMATIČKA SEKCIJA PONEDJELJAK 13,15-14,00 SATI VI-IX
BIBLIOTEKARSKA SEKCIJA KAPELETI SNJEŽANA UTORAK V ČAS VI-IX RAZRED

 

Tabele sa terminima za dodatnu, dopunsku i sekcije možete pogledati i OVDJE