ZAVRŠETAK NASTAVE U ŠKOLSKOJ 2020/2021.GODINI

Obavještavamo sve učenike, roditelje učenika i radnike škole da će u skladu sa nastavnim kalendarom i izmjenom nastavnog kalendara nastava u školskoj 2020/2021,godini završava u petak 11.06.2021.godine. Podjela uvjerenja za sva odjeljenja od I do VIII razreda je 22.06.2021.godine u 10 sati u uučinicima odjeljenja i u kabinetima razrednica. Molimo sve učenike da na vrijeme (do preuzimanja uvjerenja) izmire obaveze prema školi (razduživanje knjiga i udžbenika, razduživanje školske računarske i druge opreme).

Molimo učenike i roditelje učenika da čuvaju uvjerenja o završenim razredima jer je riječ o trajnom dokumentu.

Koristimo se prilikom da svim učenicima poželimo ugodne dane raspusta sa željama za dobro zdravlje i lijep odmor. Preporučujemo da se vrijeme na raspustu iskoristi za igru i druženje, ali i za; čitanje, crtanje, slikanje, pjevanje, plesanje i razne sportske aktivnosti.