OBILJEŽAVANJE BLAGDANA BAJRAMA

Obavještavamo sve učenike, roditelje učenika i radnike škole da će u skladu sa nastavnim kalendarom i izmjenom nastavnog kalendara doći do izmjene u redovnom odvijanju nastave. Zbog obilježavanja velikog islamskog blagdana Bajrama nastava se neće realizovati u četvrtak 13.05.2021.godine i u petak 14.05.2021.godine.Nastava se prema rasporedu nastavlja u ponedjeljak 17.05.2021.godine po utvrđenim modelima rada.

Koristimo se prilikom da svim učenicima, roditeljima učenika, radnicima škole i građanima naše Općine, našeg Grada i domovine islamske vjeroispovijesti uputimo srdačne čestitke u povodu nastupajućeg Bajrama sa iskrenim željama da im se ukabuli post u mjesecu Ramazanu,  te da bajramske dane provedu u miru, dobrom zdravlju i raspoloženju uz svoje najdraže i najmilije.