Obilježavanje Praznika rada, dana Općine Centar i Dana Kantona

Obavještavamo sve učenike, roditelje učenika i radnike škole da će u skladu sa nastavnim kalendarom doći do izmjene u redovnom odvijanju nastave. Zbog obilježavanja Praznika rada nastava se neće realizovati u ponedjeljak 03.05.2021.godine, budući da je neradni dan škola neće raditi 03.05.2021.godine. U povodu Praznika rada, Dana Općine Centar i dana Kantona Sarajevo u školskom objektu će biti upriličena svečana akademija za učenike i nastavno osoblje putem školskog razglasa u petak 30.04.2021.godine sa početkom u 9 sati i 10 minuta (treći čas). Pored toga, kroz raznovrsne video materijale na školskom Youtube kanalu pripremamo program koji će biti dostupan za gledanje od 01.05.2021.godine. Koristimo se prilikom da svim učenicima, roditeljima učenika, radnicima škole i građanima naše Općine, našeg Grada i domovine uputimo srdačne čestitke u povodu ovih značajnih historijskih datum sa nadom u bolju budućnost.