Posljednji pozdrav za nekadašnjeg nastavnika i direktora škole Grba Saliha

Sa tugom smo primili vijest da je nakon duge bolesti preminuo Grba Salih, dugogodišnji direktor i nastavnik naše škole u ranijem periodu. Direktor Salih je ostavio dubok trag u našoj školi i jedan je od najzaslužnijih za opstanak, povratak škole u matični objekat i ponovni početak rada naše škole nakon agresije na naš grad i domovinu. Generacije učenika je izveo kao vrstan nastavnik i vrijedan direktor škole. Njegovi učenici su sada roditelji učenika koji pohađaju našu školu, i a riječima poštovanja uvijek su spominjali direktora Grba Saliha.

Članovima porodice izražavamo izraze najdubljeg saosjećanja, direktora Grba Saliha ćemo se sjećati sa ponosom i poštovanjem. Neka mu je vječni rahmet i lahka zemlja bosanska.