Nastavni kalendar – obilježavanje blagdana Uskrsa

U skladu sa Nastavnim kalendarom koji je donijelo Ministarstvo za odgoj i obrazovanje u ponedjeljak 05.04.2021.godine je nenastavni dan u svim školama u Kantonu Sarajevo. Ova izmjena nastavnog kalendara je vezana za obilježavanje blagdana Uskrsa. U ponedjeljak 05.04.2021.godine neće raditi produženi boravak naše škole.

U srijedu 07.04.2021.godine nastava će se realizirati po rasporedu od ponedjeljka.

Koristimo se prilikom da svim našim učenicima, roditeljima učenika, radnim kolegama, našim sugrađanima, prijateljima naše škole i svim pripadnicima katoličke vjeroispovijesti u povodu najvećeg blagdana Uskrsa uputimo srdačne čestitke sa iskrenim željama za mir, obiteljsku sreću i radost, dobro zdravlja, te uspjeh u životu i radu.