Kraj nastave u prvom polugodištu školske 2020/2021.godine

U skladu sa Nastavnim kalendarom koji je donijelo Ministarstvo za obrazovanje, nauku i mlade Kantona Sarajevo nastava u prvom polugodištu školske 2020/2021.godine završava u četvrtak 31.12.2020.godine.

Podjela uvjerenja je planirana za 11.01.2021.godine prema slijedećem rasporedu:

I – II RAZREDI / 10,00 SATI

III – IV- V RAZREDI / 10,15 SATI

VI-IX RAZREDI / 11 SATI

U slučaju bilo kakvih promjena, instrukcija i uputa vezano za štampanje i izdavanje uvjerenja  blagovremeno ćemo obavjestiti putem školske web stranice, stranica na društvenim mrežama ili na drugi način.

Nastava u drugom polugodištu počinje 01.02.2021.godine prema važećim rasporedima a u skladu sa trenutnim epidemiološkim stanje i uputama, naredbama i instrukcijama nadležnog ministarstva i zdravstvenih institucija.

Svečana akademija u povodu Dana dječije radosti će biti održana putem školskog razglasa u srijedu 30.12.2020.godine sa početkom u 9 sati.

U četvrtak 31.12.2020.godine učenici koji imaju nastavu u školskom objektu ( I – V razreda) će u okviru svojih časova na primjeren način u skladu sa propisanim mjerama obilježiti Dan dječije radosti.

Koristimo se prilikom da svim učenicima želimo ugodan zimski raspust uz malu obavezu za ponavljanje gradiva i učenje zbog očuvanja radnih navika.

Svim učenicima, roditeljima učenika, radnicima škole, našim prijateljima i svim građanima naše domovine Bosne i Hercegovine upućujemo srdačne čestitke u povodu nastupajuće Nove godine sa iskrenim željama za dobro zdravlje, porodičnu sreću, život bez korone i drugih pošasti današnjice, te povratak svih učenika u školske klupe.