ŠKOLSKI KALENDAR – OBILJEŽAVANJE BLAGDANA BOŽIĆA

OBAVJEŠTAVAMO SVE UČENIKE  I NASTAVNIKE DA ĆE  SE U SKLADU SA NASTAVNIM KALENDAROM KOJI JE DONIJELO MINISTARSTVO ZA OBRAZOVANJE, NAUKU I MLADE KANTONA SARAJEVO U ČETVRTAK 24.12.2020.GODINE NASTAVA REALIZIRATI PO RASPOREDU OD PETKA.

U PETAK 25.12.2020.GODINE NASTAVA NEĆE BITI REALIZIRANA ZBOG OBILJEŽAVANJA BLAGDANA BOŽIĆA. RIJEČ JE O NENASTAVNOM DANU I SHODNO TOME U PETAK 25.12.2020.GODINE NEĆE RADITI NI PRODUŽENI BORAVAK. NASTAVA SE NASTAVLJA U PONEDJELJAK 28.12.2020.GODINE PREMA VAŽEĆIM RASPOREDIMA I TRENUTNOJ ORGANIZACIJI RADA.

KORISTIMO SE PRILIKOM DA SVIM UČENICIMA, RADNICIMA ŠKOLE, RODITELJIMA UČENIKA, TE SVIM PRIJATELJIMA NAŠE ŠKOLE I GRAĐANIMA NAŠE LIJEPE DOMOVINE KATOLIČKE VJEROISPOVIJESTI UPUTIMO SRDAČNE ČESTITKE U POVODU BLAGDANA BOŽIĆA SA ISKRENIM ŽELJAMA ZA DOBRO ZDRAVLJE, OBITELJSKU SREĆU I USPJEH NA RADNOM I LIČNOM PLANU.