OBILJEŽAVANJE DANA DRŽAVNOSTI

OBAVJEŠTAVAMO SVEUČENIKE  INASTAVNIKE DA JE U SKLADU SA NASTAVNIM KALENDAROM SRIJEDA 25.11.2020.GODINE NERADNI I NENASTAVNI DAN. DAN DRŽAVNOSTI ĆE BITI OBILJEŽENAN KROZ DVIJE VEZANE AKTIVNOSTI. ZA UČENIKE I NASTAVNIKE  U NAŠOJ ŠKOLI KROZ SVEČANU AKADEMIJU PUTEM ŠKOLSKOG RAZGLASA KOJA ĆE SE ODRŽATI U UTORAK 24.11.2020.GODINE U 8 SATI I 35 MINUTA (DRUGI ČAS), TE KROZ ONLINE DAN DRŽAVNOSTI PUTEM ŠKOLSKOG YOUTUBE KANALA I ŠKOLSKIH STRANICA U SRIJEDU 25.11.2020.GODINE SA POČETKOM U 10 SATI. NAKON OBILJEŽAVANJA PRAZNIKA NASTAVA SE REDOVNO NASTAVLJA U ČETVRTAK 26.11.2020.GODINE PREMA VAŽEĆIM RASPOREDIMA I ISTOM ORGANIZACIJSKOM MODELU KAO I DO SADA. NAPOMINJEMO DA SE OVAKAV ORGANIZACIJSKI MODEL  (RAZREDNA NASTAVA U ŠKOLI, PREDMETNA ONLINE) ZADRŽAVA DO 04.12.2020.GODINE UZ OBAVEZNO PRAĆENJE EPIDEMIOLOŠKOG STANJA-

KORISTIMO SE PRILIKOM DA SVIM UČENICIMA, RADNICIMA ŠKOLE, RODITELJIMA UČENIKA, TE SVIM PRIJATELJIMA NAŠE ŠKOLE I GRAĐANIMA NAŠE LIJEPE DOMOVINE UPUTIMO SRDAČNE ČESTITKE U POVODU DANA DRŽAVNOSTI SA ISKRENIM ŽELJAMA ZA BOLJU BUDUĆNOST, DOBRO ZDRAVLJE, PORODIČNU SREĆU I USPJEH NA RADNOM I LIČNOM PLANU. NADAMO SE DA ĆEMO SLIJEDEĆI PRAZNIK OBILJEŽITI U NAŠOJ ŠKOLI POVRATKOM SVIH UČENIKA I NASTAVNIKA U ŠKOLU.