Likovna radionica “Sloboda u srcu 4”

, a u učenici su svojom kreativnošću i ponašanjem pokazali kako se vodi računa o ozbiljnim pitanjima današnjice, zaštitom vode i ponašanju u skladu sa epidemiološka situacijom. Podršku ovoj aktivnosti dala je i predstavnica Fondacije Atelje za društvene promjene koji se zalažu za zaštitu naših rijeka i zabranu izgradnje mini hidroelektrana. Učenici su uz podršku nastavnice Almedine Kujundžić Pijalović, te naših vrijednih kolegica Ermine, Alme i Amre sa velikim zadovoljstvom i uz veliki angažman aktivno učestvovali u radu. Nastala su mala umjetnička djela koja ćemo izložiti u našoj školi. Bravo za naše vrijedne učenike i naatavnike. Posebnu zahvalu dugujemo našem Džino Azemu i udruženju ekologa “Arboretum” za ovo prekrasno druženje, kao i Ministarstvu za obrazovanje, nauku i mlade Kantona Sarajevo koji su podržali ovu aktivnost.