Mala matura

Učenici petog razreda naše škole sa svojom učiteljicom Hajdarević Mujesirom su na prigodan način obilježili kraj nastave i rastanak sa razrednom nastavom. Oni su na kultnom sarajevskom mostu zaključali u svoja srca ljubav i drugarstvo, te podigli nove mostove prijateljstva. Zahvaljujemo se Općini Centar, pomoćnici Općinskog načelnika Fazlić Jasmini koja je sa saradnicama svojim prisustvom podržala naše učenike i najavila nastavak podrške učenicima i školama sa područja Općine Centar. Veliko hvala direktorici Prosvjetno-pedagoškog zavoda Čolić Nihadi na riječima podrške, te ekipi TV SA koja je pratila ovu našu malu slatku manifestaciju. Ipak je ovo mala matura.

Posebna zahvala našim dragim učenicima petog razreda i učiteljici Hajdarević Mujesiri što su nam danas uljepšali dan. Veliku zahvalnost za odgoj i obrazovanje ove generacije dugujemo našoj kolegici Tandir Hajriji.

Idemo dalje, mala velika rajo 🙂

http://www.centar.ba/novost/16497/ucenici-petog-razreda-os-vladislav-skaric-obiljezili-kraj-skolske-godine