Zahvalnica

Dragi učenici, poštovani roditelji učenika, uvažene radne kolege i prijatelji škole ovim putem Vam se zahvaljujemo na podršci, čestitkama i pohvalama vezano za organizaciju Online Dana škole. Svi materijali su dostupni na youtube kanalu škole, popis Online Dan škole. Posebnu zahvalnost dugujemo našim učenicima,i nastavnicima za sve materijale koje smo objavili i koje ćemo objavljivati.
Hvala Vam!
Nastavljamo koračati u budućnost dignuta čela i uspravno, naša je škola na priča koja traje. I svakim danom sve smo bolji i jači. Naš napredak se vidi i to je proces koji traje. Ubrzo nove pozitivne vijesti iz našue škole, za školu, učenike i radnike škole ali i za našu Općinu Centar, Grad Sarajevo i Kanton Sarajevo.
Neiscrpnu snagu nam daju generacije naših učenika oko kojih smo se okupili zajedno sa našim prvim saradnicima roditeljima učenika.Hvala Vam na jedinstvu u proteklom periodu, na zajedničkom radu i angažmanu u vremenu pandemije.
Nove pobjede nas čekaju, pratite nas i ubrzo ćete saznati
Nešto od materijala koji zbog formata i tehničkih karakteristika nisu mogli biti objavljeni na youtube kanalu škole objavljujemo ovdje.
Naši vrijedni drugari