Obavještenje

Zbog provođenja preventivnih mjera vezano za epidemiju Koronavirusa u skladu sa Odlukom Vlade Kantona Sarajevo, instrukcijom Ministra za obrazovanje, nauku mlade, te naredbi Kriznog štaba Kantona Sarajevo obavještavamo da će škola obavljati sve svoje funkcije na način prilagođen trenutnoj situaciji. Prijem stranaka je ograničen na vrijeme do 9 do 12 sati, ograničeno je kretanje u školskom objektu i školskom dvorištu. Prilikom posjete školi neophodno je pridržavati se uputa radnika škole.
Online nastava se realizuje po rasporedu časova i u realnom vremenu realizacije nastave. U utorak 17.03.2020.godine nastava se realizuje prema rasporedu od ponedjeljka. Osim za vrijeme nastave nastavnici će biti dostupni učenicima putem platforme office 365 i vibera i u popodnevnim satima. Webinar za učenike, roditelje učenika i nastavnike vezano za korištenje platforme Office 365 bi trebao da krene u ponedjeljak 16.03.2020.godine od 17 do 18 sati i od 20 do 21 sat. Link za pristup će biti objavljen u toku sutrašnjeg dana..
Molimo Vas za maksimalnu ozbiljnost i poštivanje uputa nadležnih institucija.
Za sve informacije školu možete kontaktirati putem zvaničnih školskih e.mail adresa, web stranice škole, te stranice i profila na Facebooku. Kontakt telefoni: 033551585, 033551586, 0333212031.
I ovo će proći…[pdf-embedder url=”http://osvs.edu.ba/wp-content/uploads/2020/03/letak.pdf”]