Školska priredba – “Dan nezavisnosti”

U muzičkoj sali školi održana je svečana školska priredba u povodu Dana nezavisnosti. Bogat kulturno-umjetnički program pripremili su učenici i nastavnici škole i publika je mogla da uživa. Odličan posao odradili su naši fantastični voditelji Jarkoč Riana i Bašić Nidal, pod budnim okom odgovorne osobe za priredbu Sandre Digalo Musa. Na priredbi su uručene pohvale i simbolični pokloni za najuspješnije učenike u školskom takmičenju u poznavanju nacionalne historije Bosn i Hercegovine. Takmičenje je organizovala nastavnica historije Sivac Bahrija, a najuspješniji su bili Ćurovac Sena , Polić Arijab Dino i Hajdar Iman. Na kraju, veliko hvala roditeljima učenika na velikoj podršci i jedno veliko bravo za sve učesnike današnje priredbe. Sretan nam Dan nezavisnosti, velikim koracima ovi mali ljudi koračaju u svijetlu budućnost.