Čepoćilim

Nakon ozbiljnih priprema počeli smo realizaciju projekta “Čepoćilim” u saradnji sa Udruženjem “Green Art”. Prva radionica je protekla u odličnoj atmosferi, a ustanovljen je Čepocentar. Za ovaj projekat neophodni su nam materijali koje ćemo reciklirati, a najpotrebniji su: plastični čepovi, plastične posude i limene konzerve. Pozivamo sve učenike, roditelje učenika i radnike škole da se uključe u akciju prikupljanja potrebnih materijala koje ćemo reciklirati. Čepocentar se nalazi na drugom spratu ispred eko panoa. Potrebno je da čepovi, posude i konzerve budu čistr i oprane. Uskoro slijedeća radionica i stvaranje novih vrijednosti od recikliranih materijala.
Projekat ČEPOĆILIM podržanog od strane Općine Centar u okviru ReLOaD “Regionalnog programa lokalne demokratije na Zapadnom Balkanu, koji finansira Evropska unija, a koju provodi Razvojni program Ujedinjenih nacija (UNDP)
#ReLOaD
#ReLOaDBiH #LokalnaDemokratija #ZapadniBalkan