Zabava za raju – Zajedno možemo i znamo

Na početku nove školske godine nastavili smo druženje sa našim drugarima iz Zavoda “Mjedenica” i Udruženjem “Skakavac”. Ovaj put na redu je bilo druženje i zabava za uspješan početak nove školske godine koja je održana 18.09.2019.godine. Naš vrijedni Skakavac je obezbjedio sokove, slatkiše i roštilj za našu malu raju. Bilo je tu igre, plesa a pomalo i urnebesa. Hvala sponzoru Mujanić mesnica, te posebne zahvale našim vrijednim volonterima: Vanjinu(za majstorski roštilj), učiteljici Nedžmiji(za radove u kuhinji), profesoru Amiru, vrijednom Sanjinu voditeljicama produženog boravka Ermini i Adiani…Sve ovo se ne bi desilo bez našeg Emira i Udruženja “Skakavac”. Uživala su djeca i to je najveći uspjeh, a ubrzo idemo raditi u maloj školi pčelarstva.