Ekskurzija – Zaostrog 2019

Ekskurzija za učenike osmog i devetog razreda je realizirana početkom mjeseca septembra u Zaostrogu, objekat “Bosina”. Ekskurzija je počela sa obilaskom Konjica, i znamenitosti ovog lijepog grada. Nakon toga Muzej bitke za ranjenike u Jablanici i put do Zaostroga. Slijedili su raznovrsni sportsko-rekreativni sadržaji i upoznavanje sa Zaostrogom i Drvenikom. Posjeta i obilazak Splita i njegovih znamenitosti je bila kulminacije ove ekskurzije. Našu ekskurziju je pratilo lijepo vrijeme pa su učenici mogli uživati u prelijepom moru i suncu. Na povratjku posjetili su slove Kravice i upoznali se sa znamenitostima tog dijela naše domovine. Da sve bude u najboljem redu pobrinule su se razrednice Amra Trhulj Dangubić i Esma Ćatović. Uspješnu realizaciju ekskurzije sa svim sadržajima koji su u potpunosti ispoštovani realizovala je kompanija BISS tours kojoj se ovim putem zahvaljujemo za kooperativnost i profesionalnost.