Izmjena nastavnog kalendara

OBAVJEŠTAVAMO UČENIKE, RODITELJE UČENIKA I NASTAVNIKE DA JE MINISTARSTVO ZA OBRAZOVANJE, NAUKU I MLADE  DONIJELO ODLUKU O IZMJENI NASTAVNOG KALENDARA ZA ŠKOLSKU 2019/2020.GODINU. PETAK 04.10.2019.GODINE JE OVOM ODLUKOM PROGLAŠEN ZA NENASTAVNI DAN, TAKO DA NEĆE BITI REALIZOVANA NASTAVA I DRUGE ŠKOLSKE AKTIVNOSTI.

PETI OKTOBAR SE OBILJEŽAVA KAO SVJETSKI DAN UČITELJA/NASTAVNIKA I OVA IZMJENA NASTAVNOG KALENDARA VEZANA ZA OBILJEŽAVANJE DANA UČITELJA/NASTAVNIKA. KORISTIMO SE PRILIKOM DA SVIM UČITELJIMA, NASTAVNICIMA I ŠKOLSKOM OSOBLJU UPUTIMO SRDAČNE ČESTITKE SA ŽELJOM DA USPJEŠNO NASTAVE SVOJU MISIJU PRENOŠENJA ZNANJA I VJEŠTINA NA MLAĐE GENERACIJE, I DA NA TOM PUTU NE POSUSTANU. NASTAVA SE REDOVNO NASTAVLJA U PONEDJELJAK 07.10.2019.GODINE PREMA VAŽEĆIM RASPOREDIMA.

NAPOMINJEMO DA U PETAK 04.10.2019.GODINE NEĆE RADITI PRODUŽENI BORAVAK ŠKOLE