Prijem prvačića

Danas je kao i uvijek kad nam dolaze prvačića bilo veselo u školi. Škola je zvonila od dječije graje. Veselo uz neku suzu radosnicu. Priredba u čast naših prvačića je bila veoma sadržajna i vesela. Obraćanje naših prijatelja iz Jedinice za bezbjednost saobraćaja koji će nas i ove godine čuvati i paziti. Ispred Općine Centar obratila se Predsjedavajuća Općinskog vijeća Karolina Karačić koja je uz najljepše želje sa delegacijom Općine Centar podijelila ruksake sa školskim priborom i udžbenicima. Najsvećaniji trenutak je bio kada su učiteljice Fišo Hanumica i Digalo Musa Sandra pozdravile prvake i povele ih na prvi školski čas. Veliko hvala svim našim gostima kojih je i ovaj put bilo jako puno, posebne zahvale za učenike i nastavnike i tehničko osoblje koji su pripremili i realizovali školsku priredbu.