Početak nastave i svečani prijem prvačića

U ponedjeljak 02.09.2019.godine počinje nastava u novoj školskoj 2019/2020. godini. Nastava za sva odjeljenja od drugog do devetog razreda počinje u 8,00 sati. Učenici će prvi čas imati kod razrednica gdje će dobiti rasporeda časova. Ostali časovi po rasporedu u skraćenoj formi.

Za naše prvačiće biće organizovan svečani prijem u muzičkoj sali škole sa početkom u 11 sati i 30 minuta.
Za naše prvačiće priremano lijepu priredbu na kojoj će se obratiti predstavnici Općine Centar, predstavnici Ministarstva unutrašnjih poslova Kantona Sarajevo i predstavnici škole. Ispred Općine Centar najavljeno je obraćanje predsjedavajuće OV Karoline Karačić koja će zajedno sa dopredsjedavajućim uručiti poklone Općine Centar ( školski ruksaci sa priborom i slatkišima, te udžbenici za sve učenike prvog razreda),
Na kraju druženja prvačići će sa svojim učiteljicama po prvi put sjesti u školske klupe.
Radujemo se dragim i veselim licima koja će ukrasiti našu školu, i sa uzbuđenjem očekujemo da škola zvoni dječijom grajom.
Dragi naši prvačići, naši “stariji” učenici, poštovani roditelji dobro došli u školu i neka nam bude sretna i uspješna nova školska godina.