Ekskurzija učenika osmog i devetog razreda – Zaostrog 2019

Obavještavamo sve učenike i roditelje učenika osmog i devetog razreda da je na roditeljskom sastanku održanom 21.08.2019.godine prezentiran plan realizacije ekskurzije kao i druge pojedinosti koje svi zainteresovani mogu dobiti u školi. Obaveza roditelja i učenika koji će učestvovati u realizaciji ekskurzije je da u školu dostave pismenu saglasnost za odlazak na ekskurziju i kopiju pasoša. Obrazac saglasnosti se može ovjeriti u Općini i to može da uradi samo jedan roditelj. U saglasnosti treba da bude navedeno da je roditelj saglasan da njegovo dijete ide na ekskurziju JU OŠ “Vladislav Skarić” u pratnji nastavnica Trhulj Dangubić Amre i Ćatović Esme. Kopija pasoša je potrebna zbog spiska za putničko zdravstveno osiguranje učenika. Roditelje napominjemo na mogućnost plaćanja u ratama s tim da prva rata treba biti uplaćena do 08.09.2019.godine. Uplatnice dostaviti razrednicama koje će ih po kompletiranju dostaviti u agenciju ili plaćanje direktno izvršiti u agenciji BISS tours.