Važno obavještenje za roditelje učenika drugog razreda – ispravka

Obavještavamo sve učenike i roditelje učenika drugih razreda da će MInistarstvo za obrazovanje, nauku i mlade Kantona Sarajevo u saradnji sa Federalnim ministarstvom za obrazovanje, kulturu i sport obezbjediti udžbenike za  učenike drugih razreda u stanju socijalne potrebe. Nažalost, dopis Ministarstva je ostavio više mogućnosti za razumjevanje istog i mi smo u najboljoj namjeri prvobitno prenijeli  pogrešnu informaciju.  Izvinjavamo se roditeljima učenika drugog razreda zbog netačne informacije koju smo bili prenijeli. Pored toga, u okviru iste aktivnosti biće obezbjeđeni udžbenici za učenike trećih i četvrtih razreda koji dolaze iz porodica u stanju socijalne potrebe.

Ovim putem želimo da se u ime učenika i roditelja učenika, te u ime osoblja naše škole zahvalimo Ministarstvu za obrazovanje, nauku i mlade Kantona Sarajevo i Federalnom ministarstvu za obrazovanje, kulturu i sport.

Ovo je vrijedna podrška roditeljima naših učenika i radu škole.