Dan škole

U četvrtak 06.06.2019.godine obilježili smo Dan naše škole školskom priredbom i školskim bazarom. Sve aktivnosti su uspješno realizirane uz aktivno učešće učenika, roditelja učenika, uposlenika i prijatelja naše škole. Priredba je bila izuzetna, a da sve bude u najboljem redu pobrinula se odgovorna osoba Fišo hanumica. Prelije tačke pripremljene od danši učeika i nastavnika su veoma dobro primljene od svih prisutnih. Na kraju priredbe naši dragi maturanti, a poslije toga školski bazar. Bilo je izuzetno, svi prisutni su bili kao jedno. Zahvaljujemo se roditeljima učenika i prijateljima škole na velikom odzivu i ankitivnom učešću na školskom bazaru. Želimo pohvaliti sve učesnika programa, sve vrijedne učenike, nastavnike i radnike škole.
Hvala Vam, bilo je divno uživati u ovom danu zajedno sa Vama.