Dan škole

Poštovani prijatelji, u četvrtak 06.06.2019.godine obilježavamo Dan naše škole. Kao i svaki put učenici i nastavnici naše škole su za sve pripremili kulturno-zabavni program u okviru školske priredbe. Nakon priredbe, tradicionalni školski bazar i druženje. Nadamo se da će biti ponovljena atmosfera iz prethodnih godina sa školskih bazara ( fotografije u prilogu). Zbog obilježavanja Dana škole u četvrtak 06.06.2019.godine nastava će biti skraćena i čas će trajati 30 minuta. Trajanje velikog i malih odmora ostaje nepromjenjeno.
Pozivamo sve naše učenike, roditelje učenika, sve prijatelje naše škole da nas još jednom podrže svojim prisustvom na školskoj priredbi i ugodnom druženju na školskom bazaru.
Priredba počinje u 17 sati u muzičkoj sali škole, a školski bazar poslije priredbe u holu škole (18 sati).
Pridružite nam se…