Posjeta Ećo company

U okviru nastavnog predmeta Moja okolina, nastavne cjeline Širi zavičaj, učenici četvrtog razreda su sa svojom učiteljicom Hajdarević Mujesirom posjetili Ećo Company. Učenici su imali priliku da se upoznaju sa radom ove društveno-odgovorne kompanije. Prva destinacija je bila fabrika namještaja gdje su imali priliku da vide kako se priprema i pravi namještaj. Zatim, vidjeli su primjer lančane proizvodnje u oblasti ove grane industrije. Učenici su imali priliku da vide kompletan proces nastajanja namještaja. Nakon toga obišli su i prodajni salon kompanije i upoznali se sa proizvodima gotovog namještaja koji su veoma cjenjeni i traženi na tržištu.. Na kraju posjete upriličeno je lijepo druženje uz slatkiše sa vlasnikom Ećo Suadom i uposlenicima kompanije. Zahvaljujemo se svim uposlenicima Ećo company na gostoprimstvu i naročito gospodinu Ećo Suadu koji nam je omogučio ovo lijepo druženje koje je izuzetno značajno iskustvo za naše učenike.